Her finn de reglane for samanlagtpremiar


Utreking av jevnaste resultat skjer ved å nytte formelen for standardavvik. Informasjon om dette finn du på Wikipedia
100 meter
FornavnEtternavnSkytterlagKlasseAvvikFarnesFortunKnipenborgLeikangerSogndal
ErlingHauglandFana SkyttarlagV650,4472350350349350350
ArnoldHaugenFana SkyttarlagV730,5477348348349349349
MalvinÅgotnesSartor SkyttarlagV650,5477348348348347347
OlaVangenStranda SkyttarlagER0,5477349348348349348
RobinRambjørgNyborg SkyttarlagER0,5477350350349349349
Trygve AalandTryggestadSunnylven SkyttarlagER0,8367347349348349348
Stine HaagheimVindalBergenR0,8367346344344345345
LudvigIndrebøFarnes SkyttarlagV650,8944347349348349349
ReidarHageselleKongsberg SkytterlagER1,0000348346348347346
PaulHaugenSævareidfjorden SkyttarlagV651,0954347347345347348
MagnarMollandSogndal SkyttarlagV651,0954349348348346348
AndreaKirkevoldNorheimsund og Øystese SkytterlagJ1,0954348345347347347
AndreasVeumFarnes SkyttarlagV731,1402346345343344344
TorleivStraume JrHyen SkyttarlagR1,2247350349350347349
TorZachariassenÅlfoten SkyttarlagV731,3038346346348347349
200 meter
FornavnEtternavnSkytterlagKlasseAvvikFarnesFortunKnipenborgLeikangerSogndal
Eldfrid AaseGjeraldVoss Skyttarlag40,8367316317316318317
BjarteLangenesÅsane/Hordvik Skyttarlag51,0954346346344347346
BjarneMuriOslo Østre Skytterlag51,4832342343342340344
Kai JonnyVenesSogndal Skyttarlag31,5166322318320321321
ElisabethSkudalsnesFørde Skyttarlag51,5811338337336340339
John OlavÅgotnesSartor Skyttarlag51,6733344348346345344
John KarstenØglendGjesdal Skytterlag21,6733239238238242240
ErlingMelværFlorø Skytterlag51,7321341338342342342
AudunKvandalRøldal Skyttarlag51,8708343344344347342
RogerOttosenTingelstad Skytterlag51,9494342346346347346
GunnarHalbjørhusHemsedal Skytterlag52,2361342348345344346
KatrineIdlandGjesdal Skytterlag42,3452342342343337341
Tone AnetteEspeLeikanger Skyttarlag52,3875346340341343344
Svein KåreFurreLeikanger Skyttarlag52,4083339344340344340
Ida CesilieThoreplassHadding Skytterlag42,4495330326324326329